birgün

8° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

EGE'DE BİRGÜN 19.09.2019 14:19

Muğla’da yaşamı anlatan en iyi fotoğraf belli oldu

Aksaray’dan yarışmaya katılan Caner Başer’in fotoğrafı birincilik ödülünü kazandı

Muğla’da yaşamı anlatan en iyi fotoğraf belli oldu

BİRGÜN İZMİR

Muğla Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen “Muğla’da Yaşam” konulu fotoğraf yarışması sona erdi. Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin, Türkiye Fotoğraf Sanatı Federasyonu iş birliği ile düzenlediği fotoğraf yarışması sona erdi. 24 farklı ilden 344 kişinin katıldığı yarışmada 1222 fotoğraf jüri üyeleri tarafından değerlendirildi. Muğla’daki günlük yaşamı en iyi şekilde anlatan karenin seçilmeye çalışıldığı yarışmada fotoğraflar büyük bir titizlikle incelendi. Yarışmanın jüri üyeliklerini Çerkes Karadağ, İsa Çelik, İzzet Keribar, Nevzat Çakır, Sadık İncesu ve Sami Türkay yaptı.

BİRİNCİLİK ÖDÜLÜNÜ CANER BAŞER KAZANDI

Jüri üyeleri tarafından yapılan değerlendirmelerin ardından Aksaray’dan yarışmaya katılan Caner Başer’in çekmiş olduğu fotoğraf Muğla’da Yaşamı en iyi anlatan kare olarak değerlendirildi ve birincilik ödülünü kazandı.

mugla-da-yasami-anlatan-en-iyi-fotograf-belli-oldu-626792-1.

Yarışmanın ikincilik ödülü Muğla’dan Selma Uçar'ın oldu.

mugla-da-yasami-anlatan-en-iyi-fotograf-belli-oldu-626793-1.

Üçüncülük ödülü ise Muğla’dan Salim Şimşek'in oldu.

mugla-da-yasami-anlatan-en-iyi-fotograf-belli-oldu-626794-1.

İstanbul’dan Yücel Çetin’de mansiyon ödülüne layık görüldü. Yarışmada dereceye giren yarışmacılar önümüzdeki günlerde düzenlenecek törenle ödüllerini alacak.

mugla-da-yasami-anlatan-en-iyi-fotograf-belli-oldu-626796-1.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız