birgün

10° PARÇALI BULUTLU

SİYASET 23.11.2019 18:30

Muharrem İnce: Bu kumpası ancak Kılıçdaroğlu ile birlikte bozarız

Muharrem İnce: Bu kumpası ancak Kılıçdaroğlu ile birlikte bozarız

GazeteciMerdan Yanardağ sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulunarak, Saray'a gidip AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı RecepTayyip Erdoğan'la görüştüğü iddia edilen Muharrem İnce'nin "Bu kumpas CHP'ye ve benden çok Kılıçdaroğlu'na kuruldu, bunu ancak Kılıçdaroğlu ile birlikte bozarız" dediğini yazdı.

Yanardağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, İnce'nin kendisini aradığını söyleyerek, "Muharrem İnce bir paylaşımım üzerine beni aradı.. İnce, 'Bu kumpas CHP'ye ve benden çok Kılıçdaroğlu'na kuruldu' dedi" ifadesini kullandı. Yanardağ, partide disiplin soruşturması da isteyeceğini de belirten İnce'nin "Bu kumpası ancak Kılıçdaroğlu ile birlikte bozarız" dediğini kaydetti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol