birgün

1° AÇIK

GÜNCEL 26.01.2021 12:09

Muharrem İnce'den eşinin kabanıyla ilgili habere tepki

Yeni parti kurma hazırlığındaki Muharrem İnce, sosyal medyadan bir haber sitesinin eşinin kıyafetini haber yapmasına tepki gösterdi.

Muharrem İnce'den eşinin kabanıyla ilgili habere tepki

Muharrem İnce eşinin giydiği kabanı "Kırşehir'de vatandaşların arasına karışıp esnaf ziyaretlerinde bulunan Muharrem İnce'ye eşlik eden eşi Ülkü İnce, pahalı kürküyle objektiflere yansıdı" şeklinde haber yapan ensonhaber'e sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla tepki gösterdi.

İnce açıklamasında "50 bin dolarlık çantayı haber yapamayan internet sitesi eşimin sezon sonunda aldığı kürkünü pahalı diye haber yapmış:) eşimle konuştum kürkü satıyoruz parti için para lazım kaç para veriyorsun @ensonhaber Temizleyiciye gönderir hemen teslim ederiz." ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce kısa süre sonra yaptığı başka bir paylaşımda ise "Haberde kürk dedikleri ve yüksek fiyat teklif etmelerini sağlamak için kürk dedim, aslında kaban! Bir teklifim daha var @ensonhaber aracılık etsin kabanla çantayı değişelim! Bizim için çok çok kârlı bir değiş tokuş olur" dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol