birgün

26° AÇIK

SİYASET 10.09.2019 18:32

Muhittin Böcek'ten Erdoğan'ın davetine olumlu yanıt

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın davetine katılacağını açıkladı.

Muhittin Böcek'ten Erdoğan'ın davetine olumlu yanıt

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclisi toplantısında konuştu.

Böcek, Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın davetine katılacağını açıkladı.

'ANTALYALILAR ADINA GİDECEĞİM'

Böcek, Antalya Büyükşehir Belediyesi Meclisi toplantısında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın davetine 'Antalyalılar adına gideceğini' söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun CHP’li belediye başkanlarının katılacağına dair açıklamasını hatırlatan Böcek, şu ifadeleri kullandı:

“Yarın saat 13.00’de Sayın Cumhurbaşkanımızın 30 büyükşehir belediye başkanlarına daveti vardı. Bu davete gideceğim, Antalyalılar adına gideceğim. İnşallah bu görüşmeler tüm ülkemiz için Antalya’mız için hayırlı olur. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu da bizzat dün açıklama yaptı, ‘Belediye başkanlarımızın hepsi katılacak’ dedi.”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız