birgün

8° PARÇALI BULUTLU

Murat Kurum: TOKİ borcunu erken ödemek isteyenlere 'indirim' yapılacak

Bakan Kurum, TOKİ'den aldığı evin borcunu erken ödeyerek tapusunu hemen almak isteyenler için 'indirim kampanyasının' yarın AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından açıklanacağını duyurdu.

GÜNCEL 21.09.2022 12:03
Murat Kurum: TOKİ borcunu erken ödemek isteyenlere 'indirim' yapılacak
Abone Ol google-news

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Daha önce TOKİ’den ev alan ve borcu devam edenler için bir müjdemiz var. Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyamız hazır" dedi.

Kurum, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı'ndan (TOKİ) daha önce aldığı ev ve iş yeri için borcu devam edenlere yönelik 'indirim kampanyası' olduğunu kaydetti, detayların yarın (22 Eylül) AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanacağını bildirdi.

Kurum, "Daha önce TOKİ'den ev alan ve borcu devam edenler için de bir müjdemiz var. Borcunu erken ödeyip tapusunu hemen almak isteyen konut ve iş yeri alıcıları için indirim kampanyamız hazır. Kampanyanın detaylarını Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, yarın açıklayacak. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimizin yararına ne varsa yapmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun