birgün

9° HAFİF YAĞMUR

KÜLTÜR SANAT 26.02.2020 12:26

Musa Eroğlu ve Güler Duman, sazıyla sözüyle Kayseri ve Diyarbakır'da

Musa Eroğlu ve Güler Duman, sazıyla sözüyle Kayseri ve Diyarbakır'da

Halk müziğin iki usta ismi Musa Eroğlu ve Güler Duman, 4 Mart tarihinde Kayseri Kadir Has Kültür Merkezi’nde, 5 Mart tarihinde ise Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Kongre Merkezi'nde sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Halk müziğinin iki büyük ustası Musa Eroğlu ve Güler Duman, sevilen eserlerini seslendireceği müzik şöleninde Yediveren Orkestrası'da sahne alacak.


Yediveren Orkestrası’nın eşlik edeceği Güler Duman’ın ardından “Toroslardan kopup gelmiş ezgi ustası” Musa Eroğlu türkülerini dillendirecek.

Glow Medya organizasyonu ile gerçekleşecek konserlerin finalini Musa Eroğlu ile Güler Duman’ın birlikte gerçekleştireceği konser, katılımcılara unutulmaz bir gece yaşatacak.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız