birgün

25° AÇIK

Mustafa Cengiz’den Yıldırım Demirören’e cevap

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Cengiz, “Bizim yeniden şampiyon olmamız gerekiyor. Yeniden Şampiyonlar Ligi’ne katılmamız gerekiyor. Şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi’nden 140 milyon euro’ya yakın bir gelir elde ettik. Bizim dönemimizde tek bir kuruşta hata yoktur. Galatasaray’ın Ocak sonunda 2018 raporlarını sunduğumuzda rakamsal olarak sevindirici haberler vereceğiz,” dedi. Demirören şöyle devam […]

SPOR 09.01.2019 18:22
Mustafa Cengiz’den Yıldırım Demirören’e cevap
Abone Ol google-news

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Divan Kurulu toplantısında önemli açıklamalarda bulundu.

Cengiz, “Bizim yeniden şampiyon olmamız gerekiyor. Yeniden Şampiyonlar Ligi’ne katılmamız gerekiyor. Şampiyonluk ve Şampiyonlar Ligi’nden 140 milyon euro’ya yakın bir gelir elde ettik. Bizim dönemimizde tek bir kuruşta hata yoktur. Galatasaray’ın Ocak sonunda 2018 raporlarını sunduğumuzda rakamsal olarak sevindirici haberler vereceğiz,” dedi.

Demirören şöyle devam etti:

“İSTESEM IBRAHİMOVİC’İ ALIRDIM”

“Gelir hanelerine bakın futbolcu almadım. İstesem Ibrahimovic’i alırdım. Alamadım ama uğraştığımı bilin yani.

Bir Galatasaray başkan adayı twitterdan bir tweet atmış. Galatasaray başkanı biraz ağır olmalı demiş. Buna artık pes. Hafifliği eğer roket atmakla, cevap vermekle ölçüyorsanız ben o zaman ağır değilim.”

YILDIRIM DEMİRÖREN’E CEVAP

Mustafa Cengiz geçtiğimiz günlerde Yıldırım Demirören’in “Hiçbir takım için hakemlerimizi feda etmeyiz” sözlerine yanıt vererek, “Ben hiçbir takım için hakemimi yedirmem. Ben de diyorum ki, hiçbir hakem hiçbir camianın üstünde değildir.” dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol