birgün

15° KAPALI

SPOR 26.03.2020 11:00

Mustafa Cengiz'in koronavirüs testi negatif çıktı

Galatasaray Spor Kulübü, Başkan Mustafa Cengiz'in koronavirüs testinin negatif çıktığını duyurdu. Ayrıca Başkan Yardımcısı Yusuf Güney'in de testi negatif çıktı

Mustafa Cengiz'in koronavirüs testi negatif çıktı

Galatasaray Spor Kulübü, Başkan Mustafa Cengiz'in yeni tip koronavirüs (Covid-19) testinin negatif çıktığını duyurdu.

Galatasaray'ın Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Başkanımız Mustafa Cengiz, ailesi ve yakın çevresine yapılan covid19 testleri negatif çıkmıştır." denildi.

DHA'nın aktardığına göre, Başkan Yardımcısı Yusuf Günay'ın da test sonucu negatif çıktı.

ABDURRAHİM ALBAYRAK VE FATİH TERİM'İN TESTİ POZİTİF ÇIKMIŞTI

Galatasaray 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak ile Teknik Direktör Fatih Terim'in koronavirüs testleri pozitif çıkmıştı.

Fatih Terim dün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "O kadar güzel ve özel duygular içerisindeyim ki her duayı yüreğimde hissediyorum. Bu, hepimiz için bir sınav ve dualarınızla, güzel dileklerinizle aşacağız bu sınavı. İyiyim ve inşallah daha iyi olacağım. Elim kalbimde her birinize teşekkür ediyorum" ifadelerini kullanmıştı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız