birgün

9° AÇIK

MEDYA 21.02.2020 11:02

Müzisyen Nejat Yavaşoğulları’dan BirGün’e destek: Güvenebileceğimiz birkaç gazeteden biri

Müzisyen Nejat Yavaşoğulları’dan BirGün’e destek: Güvenebileceğimiz birkaç gazeteden biri

BirGün’ün üyelik kampanyasının yeni dönemine destek veren müzisyen Nejat Yavaşoğlulları şunları söyledi:

“Yaşadığımız bu tozun dumana karıştığı günlerde içinde bulunduğumuz topluma gerçekleri yazacak ve haberleri ulaştıracak yayın organlarına ihtiyaç var. Medyanın tamamına yakını hükümet tarafından kontrol altına alınmış vaziyette ve haberleri hükümetin hoşuna gidecek şekilde veriyor. Biz buna kısaca “yandaş medya” diyoruz haklı olarak. Bazı haberleri ise hiç vermiyorlar bile. Yaptıkları gazetecilik anlayışı etik meslek değerlerinden çok uzakta. Bu durumda güvenebileceğimiz birkaç gazeteden biri olan BirGün gazetesi çok önemli benim için. BirGün’de yazan çizen herkese cesaretleri ve gerçek gazetecilik anlayışları nedeniyle teşekkür ediyorum. Ben her gün bir BirGün gazetesi alıyorum ve her konuda doyurucu bir içerik buluyorum. Gazete okumanın, kağıda dokunmanın da hazzını hissediyorum.”

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız