birgün

2° HAFİF YAĞMUR

Nebati, İslam Kalkınma Bankası Başkanı Al Jasser'le görüştü: Desteğimizin altını çizdik

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, bugün İslam Kalkınma Bankası Başkanı ile görüşme gerçekleştirdi. Görüşmeyi sosyal medyadan paylaşan Bakan Nebati, "Banka ve ülkemiz arasındaki yakın iş birliğinden duyduğumuz memnuniyeti dile getirdik. Ayrıca ülkemizin Bankaya desteğinin altını çizdiğimiz görüşmede, ülkemizin güçlü ekonomisi ile sunduğu yatırım fırsatları hakkında istişarelerde bulunduk" ifadelerini kullandı.

EKONOMİ 28.11.2022 10:05
Nebati, İslam Kalkınma Bankası Başkanı Al Jasser'le görüştü: Desteğimizin altını çizdik
Abone Ol google-news

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, İslam Kalkınma Bankası Başkanı Muhammed Al Jasser ile bir araya geldi.

Nebati görüşmeye dair sosyal medyadan paylaşımda bulundu.

Twitter hesabından yaptığı paylaşımda Nebati, "28-29 Kasım 2022 tarihlerinde İstanbul'un ev sahipliği yapacağı İslam İşbirliği Teşkilatı Ekonomik ve Ticari İşbirliği Daimi Komitesi 38. Bakanlar Toplantısı vesilesiyle İslam Kalkınma Bankası Başkanı Sn. Muhammed Al Jasser ile bir araya geldik" dedi.

Toplantının oldukça verimli geçtiğini belirten Nebati, "Banka ve ülkemiz arasındaki yakın iş birliğinden duyduğumuz memnuniyeti dile getirdik. Ayrıca ülkemizin Bankaya desteğinin altını çizdiğimiz görüşmede, ülkemizin güçlü ekonomisi ile sunduğu yatırım fırsatları hakkında istişarelerde bulunduk" ifadelerini kullandı.

Nebati, dün de Suudi Arabistan Ticaret Bakanı ile görüşmüştü.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol