birgün

23° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 12.04.2021 16:18

Netflix, Fatma’nın ilk fragmanını yayımladı

Netflix, platformda yer alacak Burcu Biricik’in yeni dizisi Fatma’nın ilk resmi fragmanını yayımladı.

Netflix, Fatma’nın ilk fragmanını yayımladı

Dijital dizi ve film platformu Netflix, başrolünü Burcu Biricik, Uğur Yücel ve Mehmet Yılmaz Ak’ın paylaştığı yerli dizi Fatma’nın fragmanını yayımladı.

27 Nisan tarihinde gösterime girecek dizinin ilk fragmanı, Netflix Türkiye YouTube kanalından paylaşıldı.

FATMA'NIN KONUSU

Netflix’in yeni Türk dizisi Fatma sürükleyici bir gerilim dizisi olarak öne çıkıyor. Başak Abacıgil tarafından hayata geçirilen, Özgür Önürme tarafından kaleme alınan dizinin konusuna göre; temizlik işlerine giden Fatma, kayıp eşi Zafer’i ararken beklenmedik bir kaosun içine çekilir. Fatma kimsenin şüphelenmediği görünmez bir “temizlikçi” olduğunu fark eder.

Dizinin oyuncu kadrosunda Burcu Biricik, Uğur Yücel, Mehmet Yılmaz Ak, Hazal Türesan, Olgun Toker, Mustafa Tonak, Şehsuvar Aktaş, Umut Kurt, Sabahattin Yakut, Ecem Uzun yer alıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol