Oyuncu Şevket Çoruh, Netflix'te yayınlanan 'Sıcak Kafa' dizisinin ikinci sezonunun iptal edildiğini duyurdu. Dizide 'Anton' karakterini canlandıran Çoruh, "Çok abuk bir ayrılık oldu" dedi.

Netflix'te yayınlanan 'Sıcak Kafa' dizisinin ikinci sezonu iptal edildi

Netflix'te yayınlanan 'Sıcak Kafa' dizisinin ikinci sezonunun iptal edildiği bildirildi.

Gelişmeyi sosyal medya hesabından duyuran oyuncu Şevket Çoruh, "Çok abuk bir ayrılık oldu" dedi.

Dizide 'Anton' karakterini canlandıran Çoruh, "Bilsem bu kadar sıkı dostluk kurmazdım. Kısa sürdü yoldaşlığımız. Kendine iyi bak Anton" ifadelerini kullandı.

Netflix’in sekiz bölümden oluşan distopik yerli dizisi ‘Sıcak Kafa’ 2 Aralık’ta yayımlanmıştı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Osman Sonant, Hazal Subaşı, Haluk Bilginer, Şevket Çoruh, Tilbe Saran, Kubilay Tunçer, Gonca Vuslateri, Özgür Emre Yıldırım, Zerrin Sümer, Yetkin Dikinciler, Erdem Akakçe gibi isimler yer alıyordu.

DİZİ HAKKINDA

Dünya gizemli bir salgının etkisi altındadır. Dil ve konuşma yoluyla yayılan bu salgından sadece eski bir dil bilimci olan Murat Siyavuş etkilenmez. Salgınla Mücadele Kurumu, hastalıktan kurtulan tek kişi olan Murat'ın peşine düşünce genç adam, saklandığı kurtarılmış bölgeden çıkmak zorunda kalır. Korunaklı alanından çıkan Murat Siyavuş, salgının etkisi altına aldığı İstanbul'un gizemli yerlerinde hastalığın mirası olan “sıcak kafa”sının sırrını ortaya çıkarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.