birgün

32° AÇIK

BİRGÜN EGE 13.09.2020 12:25

Nükhet Hotar gayrimenkul zengini iddiası

Nükhet Hotar gayrimenkul zengini iddiası

BİRGÜN EGE

AKP eski Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar’ın gayrimenkul zengini olduğunu öne sürüldü.

Gazeteci Serdar Öztürk, Hotar’ın Çeşme’de 2, Bodrum Gündoğan ve Datça’da birer olmaz üzere 4 arsası ile İzmir Narlıdere’de 1 ev, Çeşme’de 1 dubleks mesken, Karşıyaka’da 1 daire, Ankara Çankaya’da 1 daire ve İstanbul Küçükçekmece’de de 1 dairesinin olduğunu yazdı.

FOLKART’TA 2 DAİRE 1 OFİS

İzmir merkezli a3haber.com sitesinde bugün yayınlanan “Harun mu, Karun mu: Siyasette söylenenler ekonomide de geçerli mi?” başlıklı yazısında Öztürk Hotar’ın, İzmir Bayraklı’da bulunan Folkart İkiz Kuleleri’nde de 2 dairesi ile 1 ofisinin olduğunu öne sürdü.

SÜLEYMAN GENCEL’İN DARP EDİLMESİ

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar'ın İzmir’de gazeteci Süleyman Gençel’in darp edilmesi emri verildiği de iddia edilmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol