birgün

17° AÇIK

BİRGÜN EGE 13.09.2020 12:25

Nükhet Hotar gayrimenkul zengini iddiası

Nükhet Hotar gayrimenkul zengini iddiası

BİRGÜN EGE

AKP eski Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili, Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar’ın gayrimenkul zengini olduğunu öne sürüldü.

Gazeteci Serdar Öztürk, Hotar’ın Çeşme’de 2, Bodrum Gündoğan ve Datça’da birer olmaz üzere 4 arsası ile İzmir Narlıdere’de 1 ev, Çeşme’de 1 dubleks mesken, Karşıyaka’da 1 daire, Ankara Çankaya’da 1 daire ve İstanbul Küçükçekmece’de de 1 dairesinin olduğunu yazdı.

FOLKART’TA 2 DAİRE 1 OFİS

İzmir merkezli a3haber.com sitesinde bugün yayınlanan “Harun mu, Karun mu: Siyasette söylenenler ekonomide de geçerli mi?” başlıklı yazısında Öztürk Hotar’ın, İzmir Bayraklı’da bulunan Folkart İkiz Kuleleri’nde de 2 dairesi ile 1 ofisinin olduğunu öne sürdü.

SÜLEYMAN GENCEL’İN DARP EDİLMESİ

Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nükhet Hotar'ın İzmir’de gazeteci Süleyman Gençel’in darp edilmesi emri verildiği de iddia edilmişti.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız