birgün

16° PARÇALI AZ BULUTLU

GÜNCEL 28.09.2018 14:01

Nusret’teki ‘ateşli şov’da müşteriler yandı!

Yaralanan Çek turist BirGün’e konuştu: Kabus gibi bir geceydi

Nusret’teki ‘ateşli şov’da müşteriler yandı!

BURAK ABATAY - @abatayburak

Ünlü et restoranı Nusret’in İstanbul Etiler’deki şubesinde müşteriler ve çalışanlar yapılan ateşli gösteride yandı. Olayda yaralanan Viktor Hajıcek isimli Çek turist BirGün’e yaptığı açıklamada, “Kabus gibi bir gece yaşadık” dedi ve kız arkadaşının kötü durumda olduğunu belirtti.

Viktor Hajicek şunları söyledi: “Dün akşam böyle bir olay yaşandı. Olayın hemen ardından bir hastaneye gittik. Benim de bazı yanıklarım var ama kız arkadaşım Krisryna Tresnakova benden çok daha kötü durumda. Olay çok yeni ve şimdi daha fazla bilgi verecek durumda değilim. Kabus gibi bir gece yaşadık ve hâlâ devam ediyor.

Edinilen bilgiye göre, vücudunun %28'i yanan Krisryna Tresnakova'nın plastik cerrahi ameliyatı 5 saat sürdü. Hayati tehlikeyi atlatan Tresnakova, 1 ay hastanede tedavi görecek.

Ayrıca genç kadının 'güzellik bloger'ı olduğu öğrenildi.

Dün gece yaşanan yangının videosuna BirGün ulaştı:

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol