birgün

9° PARÇALI BULUTLU

SPOR 21.04.2020 17:07

'Obradovic, Fenerbahçe yönetiminin teklifini kabul etti'

Fenerbahçe'yi üst üste 5 sezon Euroleague’de final-four’a taşıyıp 1 kez şampiyon yapan Zeljko Obradovic’in, yönetimin 2+1 yıllık teklifine ‘Evet’ dediği iddia edildi

'Obradovic, Fenerbahçe yönetiminin teklifini kabul etti'

Fenerbahçe Beko Koçu Zeljko Obradovic’ten taraftarı mutlu edecek bir haber geldi. Sırp çalıştırıcının, Fenerbahçe yönetiminin kendisine yönelttiği 2+1 yıllık teklifi kabul ettiği belirtildi.

Hürriyet'ten Süleyman Arat'ın haberine göre Obradovic, takımın iskeletini oluşturan Melih Mahmutoğlu, Nando de Colo, Luigi Datome, Kostas Sloukas, Ahmet Düverioğlu, Jan Vesely gibi isimlerin yanına genç isimler monte ederek yeniden Avrupa’nın zirvesine oynayan bir takım yaratma hedefiyle kolları sıvayacak.

Obradovic’in sarı lacivertli takımda bütçenin daralacağı söylentileri yüzünden kararsızlık yaşadığı ancak koronavirüs salgını sonrasında basketbolda bütün Avrupa kulüplerinde benzer küçülmelerin kaçınılmaz olduğunu görerek yuvada kalmaya karar verdiği tahmin ediliyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol