birgün

11° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

GÜNCEL 24.04.2019 21:14

ÖDP’den Kılıçdaroğlu’na ziyaret

Linç girişimine uğrayan CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun ziyaretleri sürüyor. Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Başkanlar Kurulu Üyeleri İlknur Başer ve Önder İşleyen CHP Genel Merkezi’nde Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti. Görüşmeye dair ayrıntıları gazetemizle paylaşan ÖDP Başkanlar Kurlu Üyesi İlknur Başer Türkiye’yi zor günlerin beklediğini kaydederek, “CHP Genel Başkanına geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Ayrıca […]

ÖDP’den Kılıçdaroğlu’na ziyaret

Linç girişimine uğrayan CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun ziyaretleri sürüyor.

Özgürlük ve Dayanışma Partisi (ÖDP) Başkanlar Kurulu Üyeleri İlknur Başer ve Önder İşleyen CHP Genel Merkezi’nde Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti.

Görüşmeye dair ayrıntıları gazetemizle paylaşan ÖDP Başkanlar Kurlu Üyesi İlknur Başer Türkiye’yi zor günlerin beklediğini kaydederek, “CHP Genel Başkanına geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Ayrıca bundan sonraki sürece dair yapılması gerekenleri konuşma fırsatı bulduk. Yapılan saldırı hepimize verilmiş bir mesaj. Mesajı aldık ama şunu da bilsinler ki bu ve benzeri saldırıları birlikte mücade vererek püskürteceğiz” diye konuştu.

Saldırıda yaralanan CHP Genel Başkan Yardımcısı Yıldırım Kaya’da ziyaret boyunca heyeti yalnız bırakmadı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız