birgün

5° PARÇALI BULUTLU

Odunpazarı'nda ihtiyaç sahibi öğrencilere Halk Market’ten kırtasiye desteği

Odunpazarı Belediyesi’nin hizmete sunduğu Halk Market, halkın ve Odunpazarı esnafının katkıları ile toplanan kırtasiye malzemelerini, ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırıyor.

YEREL 16.08.2021 14:52
Odunpazarı'nda ihtiyaç sahibi öğrencilere Halk Market’ten kırtasiye desteği
Abone Ol google-news

Okul masrafları ailelerin belini daha fazla bükmesin diye CHP'li Odunpazarı Belediyesi, Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne bağlı Halk Market ile çocuklara kırtasiye yardımı yapıyor. Halk Market, kalemden deftere, çantadan kuru boyaya geniş bir yelpazede gerçekleştirilen kırtasiye yardımı ile binlerce çocuğun yüzünü güldürüyor.

HEDEF DAHA ÇOK ÇOCUĞA ULAŞMAK

Her yıl gerçekleştirdikleri kırtasiye yardımı ile yeni eğitim öğretim yılı başlamadan yüzlerce çocuğun yüzünün güldüğünü söyleyerek yardımseverlere çağrıda bulunan yetkililer, daha çok çocuğa ve ihtiyaç sahibine ulaşmak istediklerini kaydetti. Hayırsever yurttaşların yardımlarını beklediklerini vurgulayan yetkililer, Halk Market’e yapılan bağışların tamamının, yılsonunda ödenen kurumlar vergisi ve gelir vergisinden düşülebildiğinin de altını çizdi.

odunpazari-nda-ihtiyac-sahibi-ogrencilere-halk-market-ten-kirtasiye-destegi-910869-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun