birgün

22° PARÇALI BULUTLU

Oğlu tarafından darp edilen Mahmut Tümer, hayatını kaybetti

​Konya'nın Kulu ilçesinde Salih Tümer'in darp ettiği 72 yaşındaki babası Mahmut Tümer, 6 gün sonra tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

GÜNCEL 14.08.2022 16:15
Oğlu tarafından darp edilen Mahmut Tümer, hayatını kaybetti Fotoğraf: DHA
Abone Ol google-news

Konya'nun Kulu ilçesi Yeni Mahalle'de 6 Ağustos'ta meydana gelen olayda iddiaya göre, Salih Tümer, tartıştığı işçi emeklisi babası Mahmut Tümer'i darp etti.

Darbeler sonucu yaralanan Mahmut Tümer, komşuların ihbarıyla gelen sağlık ekiplerince Kulu Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

İlk müdahale sonrası Konya Şehir Hastanesi'ne sevk edilen Mahmut Tümer, 12 Ağustos'ta hayatını kaybetti. Tümer'in cenazesi, kılınan namazın ardından defnedildi.

Olay sonrası gözaltına alınan ve psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Salih Tümer, Konya Beyhekim Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde tedavi altına alındı. Tümer'in adli işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol