birgün

13° PARÇALI BULUTLU

SİYASET 04.03.2021 09:47

Ömer Çelik’ten ‘Stop Erdoğan’ açıklaması: FETÖ ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi

New York’un en işlek caddelerinden Time Square’daki reklam panolarında yer alan ‘Stop Erdoğan’ yazısıyla ilgili konuşan AKP Sözcüsü Ömer Çelik, “FETÖ dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor. Bu ihanet şebekesi Cumhurbaşkanımızın kararlı yürüyüşünü durduramaz” dedi.

Ömer Çelik’ten ‘Stop Erdoğan’ açıklaması: FETÖ ihanetlerine yeni bir sayfa ekledi

AKP Sözcüsü Ömer Çelik, ABD'nin metropolü New York’un en işlek caddelerinden Time Square'daki reklam panolarında yer alan ‘Stop Erdoğan’ yazısıyla ilgili Twitter hesabından açıklamalar yaptı.

“FETÖ Terör Örgütü, Türkiye düşmanı bir ihanet şebekesidir. FETÖ, Türkiye’ye düşmandır, bu nedenle Cumhurbaşkanımıza düşmandır” diyen Çelik, Fethullahçı yapının ‘Stop Erdoğan’ reklamıyla ‘ihanetlerine yeni bir sayfa eklediğini’ ifade etti.

Fethullahçı yapının Türkiye’yi ve AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ‘kararlı yürüyüşünü durduramayacağını’ kaydeden Çelik, “FETÖ ihanet planlarının önünde en büyük engel olarak Cumhurbaşkanımızı gördüğü için dünyanın her yerinde Erdoğan düşmanlığı yapıyor” ifadelerini kullandı.

“FETÖ’NÜN ARKASINDA DÜŞMAN ŞEBEKELER VAR”

AKP Sözcüsü Çelik, sözlerini şöyle sürdürdü:

“FETÖ terör örgütü Türkiye düşmanı tüm ihanet projelerinin gönüllü kölesidir. Fetö yöneticileri tıpkı PKK gibi insanlık düşmanı ve Türkiye düşmandır. Bunların Cumhurbaşkanımıza saldırıları milletimize düşman oldukları içindir.

Cumhurbaşkanımızın arkasında milletimizin iradesi ve desteği var. Fetö’nün arkasında ise Türkiye düşmanı şebekeler var. Fetö ile mücadele milli bir seferberliktir. Cumhurbaşkanımızın dirayetli yönetimi ile bu terör ve ihanet şebekesi ile mücadele sonuna kadar sürecektir.”

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol