birgün

14° AÇIK

Orhan Gencebay ve Cihat Yaycı da Paramount Hotel'den çıktı

Sedat Peker'in iddialarıyla gündeme gelen ve suç örgütü bağlantılarının uğrak yeri olduğu ortaya çıkan Paramount Hotel'den bu kez de Orhan Gencebay çıktı.

GÜNCEL 17.06.2021 17:27
Orhan Gencebay ve Cihat Yaycı da Paramount Hotel'den çıktı
Abone Ol google-news

Suç örgütü lideri Sedat Peker’in iddialarının ardından yeniden gündeme gelen firari Sezgin Baran Korkmaz’a ait otelde kalan isimler bir bir ortaya çıkmaya devam ediyor.

Birçok ünlü ismin konakladığı otelde bu defa da intihar edenleri kumarbazlıkla suçlayan Beyaz TV sunucusu Tahir Sarıkaya, emekli Amiral Cihat Yaycı’nın ve AKP'ye çok yakın olan sanatçı Orhan Gencebay’ın beraber kaldığı ortaya çıktı.

orhan-gencebay-da-paramount-hotel-den-cikti-888896-1.

YAYCI'DAN AÇIKLAMA: GAYRİ ETİK BİR ŞEKİLDE KALMADIM

Sabah saatlerinde Sedat Peker, Total'in OYAK'a satışına ilişkin iddialarda bulunarak, mustafi tümamiral Cihat Yaycı'nın "Bu satışın adil olmadığını" söylediğini öne sürmüştü.

Yaycı hem Peker'in iddiaları ile ilgili hem de Paramount Hotel'deki fotoğrafıyla ilgili konuştu.

Odatv'ye konuşan Yaycı, Peker'in iddiaları ile ilgili şunları söyledi:

"Yönetim kurulu toplantısı kayıtları, ses kayıtları zaten alınıyor. Muhattap OYAK'tır. Benim bu konuda konuşmam uygun olmadığı gibi yasal da değildir. Toplantının ses kayıtları dahil her şey kayıt altındadır. Bütün konuşmalar o dönemki yönetim ve denetim kurulu üyelerinin bulunduğu ortamda gerçekleşmiştir."

Yaycı, sosyal medyada ortaya atılan fotoğrafıyla ilgili de şunları söyledi:

"Ben hiçbir yerde gayri ahlaki, gayri meşru, gayri etik bir şekilde kalmadım, kalmam da. Ben haram ve helal ayrımına en ufak noktasına kadar hep dikkat etmişimdir. Bunlar bulanık suda FETÖ'cülerin balık avlama faaliyetidir. "

BULUŞMA NOKTASI PARAMOUNT HOTEL

Peker, seri haline getirdiği videolarının sonuncusunda kara para aklama suçundan hakkında tutuklama kararı bulunan ve yurt dışına kaçan Sezgin Baran Korkmaz’ın Paramount otele el koyduğunu iddia ederken otelde HaberTürk TV sunucusu Veyis Ateş, Güneş gazetesi yazarı Rasim Ozan Kütahyalı’nın otelde tatil yaptığını söylemişti. Gazeteci İsmail Saymaz da Savunma Sanayi Başkanı Prof. Dr. İsmail Demir’in otelde kaldığını ortaya çıkarmıştı.

Peker, Twitter'dan yaptığı paylaşımda Cem Küçük'ün Paramount Otel’de kaldığını iddia ederek, “Çakma MİT’çi cem küçük, sen de Paramount Otel’in beleşçi sakinlerindensin. Şu faturanı göster ki tüm Türkiye görsün. Geceliği 50-100 bin liralık otelde kalmak güzel. Haber yapmak için milletten nasıl para alıyorsunuz, onu da anlatacağım. Sizin namusunuz aldığınız rüşvet kadar” ifadelerini kullanmıştı.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun