birgün

13° PARÇALI BULUTLU

GÜNCEL 24.01.2021 22:25

Orhan Gencebay yine çukura düştü

Eski şarkıcı Orhan Gencebay, yürüyüş yaparken çukura düşerek parmağını kırdı.

Orhan Gencebay yine çukura düştü

Ünlü şarkıcı Orhan Gencebay evinin yakınlarında yürüyüş yaptığı sırada bir çukura takılıp düşerek sol işaret parmağını kırdı.

Evinin yakınlarında tek başına yürüyüş yaptığı sırada bir çukura takılıp düşen Orhan Gencebay sol işaret parmağını kırdı. Taksiye binip eve giden Gencebay daha sonra eşiyle birlikte tedavi için hastahneye geçti.

NTV'de yer alan habere göre, özel bir hastanede röntgeni çekilen Gencebay'ın kırık olan sol el işaret parmağına atel takılmasına karar verildi. Orhan Gencebay daha önce de yine boğazda hava almak isterken tek başına yürüyüşe çıkmış ve yine bir çukura takılarak düştüğü gündeme gelmişti.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol