birgün

25° AZ BULUTLU

YAŞAM 04.09.2019 17:24

Orlando Bloom: Maneviyata yöneldim

Orlando Bloom: Maneviyata yöneldim

Orlando Bloom, şu sıralar maneviyata yöneldiğini belirterek, “Enerjiye inanıyorum. Bizler de dünya da enerjiden oluşuyor” dedi.

Yüzüklerin Efendisi serisinde canlandırdığı Legolas ve Karayip Korsanları'nda hayat verdiği Will Turner karakterleriyle kariyerinde zirve yapan İngiliz aktör Orlando Bloom, Flaunt dergisine kapak oldu.

Ünlü yönetmen Guillermo del Toro’nun yapım kadrosunda bulunduğu Carnival Row dizisinde canlandırdığı Rycroft Philostrate karakteriyle gündemde olan 42 yaşındaki oyuncu, “Mülteci krizi ve ırkçılık, hâlâ hayatımızı zorlaştırmaya devam ediyor. Tüm bu meseleler büyük mercek altında. İçinde bulunduğumuz siyasi hava ve dünya, bu durumu daha da acınaklı hale getiriyor” dedi.

Maneviyata yöneldiğini belirten Bloom, “Enerjiye inanıyorum. Bizler de dünya da enerjiden oluşuyor. Elbette bilim denen bir şey var. Ama düşüncelerimizin, sözlerimizin, eylemlerimizin ve etrafımızdakilerin de bizi oluşturduğunu düşünüyorum. Tüm bunlar enerjidir” şeklinde konuştu.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız