birgün

16° HAFİF YAĞMUR

DÜNYA 09.01.2020 14:06

Oscar töreninde bu yıl da sunucu olmayacak

Oscar ödül töreninin bu yıl da sunucusuz olacağı açıklandı

Oscar töreninde bu yıl da sunucu olmayacak

9 Ocak gecesi yapılacak Oscar ödül töreninin bu yıl da geleneksel anlamda bir sunucusu olmayacağı açıklandı. Geceye günler kala hala sunucunun açıklanmaması nedeniyle törenin sunucusuz gerçekleşeceği tahmin ediliyordu. Törenin yayın haklarının sahibi ABC Entertainments kanalından yapılan açıklama tahminleri doğruladı.

Geçen yılki töreni sunacağı açıklanan komediyen Kevin Hart’ın son anda ortaya çıkan, geçmişte paylaştığı homofobik bir tweet yoğun tepki çekmişti. Hart’ın başta homofobik paylaşımı için özür dilemeye yanaşmaması tepkileri daha da artırmış ve ünlü komedyen sunuculuk görevinden el çektirilmişti.

Sunucusuz daha çok izlendi

Her aday için farklı ünlülerin sunum yaptığı tören yüzde 11’lik reyting artışıyla kanal yönetimini memnun ettiğinden yine sunucusuz tören kararı alındığı belirtildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız