birgün

4° AÇIK

GÜNCEL 22.07.2015 15:53

Osmanlı Ocakları Başkanı'ndan 'canlı bomba'ya 'rahmet' mesajı

Osmanlı Ocakları Başkanı'ndan 'canlı bomba'ya 'rahmet' mesajı

Osmanlı Ocakları İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Furkan Gök, Suruç’ta 32 sosyalist gencin öldürüldüğü katliamı gerçekleştiren ‘canlı bomba’ için twitter’daki kişisel hesabından ‘canlı bomba ya rahmet ve yakınlarına sabır diliyorum...’ mesajı attı.

AKP’ye yakınlığıyla bilinen ve AKP'nin üst düzey yöneticileriyle çok sayıda fotoğrafı bulunan, ‘Erdoğan’ın kefenli askerleriyiz’ pankartıyla bir çok eylemde yer alan Furkan Gök’ün, Suruç katliamcısı ‘canlı bomba’ Şeyh Abdurrahman Alagöz, için yazdığı twitter mesajı dikkat çekti.

Suruç’ta katledilen 32 devrimcinin katiline ‘rahmet’ dileyen Furkan Gök’ün, yolsuzluk soruşturması sırasında istifa eden Avrupa Birliği’nden sorumlu eski Bakan Egemen Bağış’la yanyana fotoğrafı da dikkat çekti.

Osmanlı Ocakları İstanbul Gençlik Kolları Başkanı Furkan Gök’ün twitter hesabından paylaştığı tweet şöyle:

osmanli-ocaklari-baskani-ndan-canli-bomba-ya-rahmet-mesaji-59033-1.

Furkan Gök'ün Avrupa Birliği'nden sorumlu eski bakan Egemen Bağış'la

osmanli-ocaklari-baskani-ndan-canli-bomba-ya-rahmet-mesaji-59034-1.

Furkan Gök Cumhurbaşkanı R.T. Erdoğan'ın fotoğrafıyla poz verirken...

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız