birgün

15° SİSLİ

KADIN 25.08.2020 10:32

Otobüste bir erkek, yanında oturan kadına tokat atıp, hakaret etti!

Arnavutköy'de otobüste yolculuk eden bir erkek, yanındaki kadına tokat atarak hakaret etti. Otobüsteki kimsenin müdahale etmediği anlar başka bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.

Otobüste bir erkek, yanında oturan kadına tokat atıp, hakaret etti!

İstanbul Arnavutköy'de otobüste yolculuk eden bir erkek, bilinmeyen nedenle bir anda yanındaki kadına tokat atarak hakaret etti. Şiddet anları bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.

DHA'nın haberine göre; görüntüler dün akşam saatlerinde Mescidi Selam - Karaburun hattında sefer yapan 336K otobüsünde çekildi. Maske takmadığı için otobüsteki bazı yolcular tarafından uyarılan erkek, bilinmeyen nedenle yanında oturan kadına bir anda tokat attı.

Aynı kişi ardından kadınla tartışıp hakaretler etti.. Otobüsteki kimsenin müdahale etmediği anlar başka bir yolcunun cep telefonu kamerasına yansıdı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız