birgün

13° SİSLİ

KADIN 26.08.2020 08:46

Otobüste yanındaki kadına tokat atan erkek polise, "Şakalaşmak için yaptım" demiş!

İstanbul Arnavutköy'de bir otobüste kadına tokat atan Coşkun A. polise, yanında bulunan Sevda O. İle nişanlı olduğunu söyledi. İfadelerinde, şakalaştıklarını belirterek birbirlerinden şikayetçi olmadılar.

Otobüste yanındaki kadına tokat atan erkek polise, "Şakalaşmak için yaptım" demiş!

Arnavutköy'de otobüste yolculuk sırasında yanındaki kadına tokat attığı anlar kameraya kaydedildikten sonra sosyal kamuoyunda büyük tepki çeken Coşkun A. isimli erkeğin polise verdiği ifade ortaya çıktı.

Coşkun A.'nın, kadınla nişanlı olduğunu ve şakalaşmak için tokat attığını söylediği öğrenildi.

Arnavutköy'de bir otobüste yolculuk sırasında yanındaki kadına tokat atan bir erkek yurttaşlar tarafından cep telefonu kamerasıyla kaydedildi.

Kimliği tespit edilen Coşkun A.'nın polise, yanında bulunan Sevda O. ile nişanlı olduğunu, şakalaşmak amacıyla böyle bir şey yaptığını söylediği öğrenildi.

Coşkun A. ve Sevda O.'nun birbirlerinden şikâyetçi olmadıkları öğrenildi.

İHA

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız