birgün

11° AZ BULUTLU

GÜNCEL 17.08.2019 13:14

Öykü Arin’den BirGün’e teşekkür kartı

Öykü Arin’den BirGün’e teşekkür kartı

Geçen yıl Kasım ayından beri lösemi ile mücadele eden 4 yaşındaki Öykü Arin Yazıcı, hastalığının başlangıcından bu yana haberleri ile kendisine destek olan gazetemize teşekkür kartı yolladı.

Anne Eylem Şen Yazıcı, baba Çağdaş Yazıcı ve Öykü Arin’in imzasının bulunduğu kartta, “Sevgili BirGün Gazetesi emekçileri, Öykü Arin’e ve tüm öykülere umut olduğunuz için çok teşekkür ederiz” ifadeleri yer aldı.

Uygun ilik bulunmaması nedeniyle Öykü için yaklaşık 3 ay önce annesi Eylem Şen Yazıcı'dan ilik nakledildi. İlik uyum sağlamayınca Öykü'ye bu kez babası Çağdaş Yazıcı'dan yarı uyumlu kök hücre nakli yapıldı. Yapılan nakil yüzde 98.5 oranında tutunca Öykü aylar sonra eve dönebildi.

Öykü'nün tedavi süresi ve 'Öykü Arin'e umut ol' kampanyası devam ediyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız