birgün

25° AÇIK

GÜNCEL 12.05.2021 12:57

Oyuncu Burak Sergen yoğun bakımdan çıkarıldı

Oyuncu Burak Sergen yoğun bakımdan çıkarıldı

Covid-19 teşhisi konulduktan sonra hastaneye kaldırılan ve solunum güçlüğü çektiği için entübe edilen oyuncu Burak Sergen yoğun bakımdan çıktı.

‘Sadakatsiz’ dizisinde ‘Haluk’ karakterini canlandıran oyuncu Burak Sergen, 11 Nisan’da evinde fenalaşarak hastaneye kaldırılmıştı.

Covid-19’a yakalandığı tespit edilen ve yoğun bakıma alınan oyuncu, solunum güçlüğü yaşayınca 22 Nisan’da entübe edilmişti.

60 yaşındaki oyuncunun eski eşi Işıl Sergen, Sergen'in yoğun bakımdan çıktığını, normal odaya alındığını ve sağlık durumunun iyiye gittiğini söyledi.

Tv100’ün haberine göre, ziyaret yasağı olan oyuncunun önümüzdeki hafta hastaneden taburcu olması bekleniyor. Burak Sergen'in oğlu Cansın Sergen de babasının ardından virüse yakalanmış ve hastalığı hafif atlatmıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol