birgün

16° HAFİF YAĞMUR

MEDYA 22.05.2020 15:23

Oyuncu İlker Aksum: 20 Dakika dizisi, Arap bir prensin siparişiydi

Oyuncu İlker Aksum 2013 yılında yayınlanan 20 Dakika dizisinin Arap bir prensin siparişi olduğunu açıkladı

Oyuncu İlker Aksum: 20 Dakika dizisi, Arap bir prensin siparişiydi

Ünlü oyuncu İlker Aksum katıldığı bir canlı yayında rol aldığı, '20 Dakika' dizisiyle ilgili "Arap bir prensin siparişiydi" ifadelerini kullandı.

Oyuncu İlker Aksum, Mehmet Fatih Ertürkmen’in Instagram yayınına konuk oldu. Son olarak Ramo dizisinde oynayan Aksum bir itirafta bulundu.

Aksum daha önce oynadığı 20 Dakika dizisi ile ilgili “20 Dakika dizisi, Arap bir prensin siparişiydi. 30 bölümlük bir işti. Bazen para için iş yapıyorsun, bazen üstüne para verdiğin projeler oluyor. Kör topal bu yaşa geldik" itirafıyla dikkat çekti.

Ay Yapım tarafından hazırlanan dizide İlker Aksum, Tuba Büyüküstün, Müjde Uzman, Bülent Emin Yarar gibi oyuncularla birlikte rol almıştı.

20 DAKİKA DİZİSİNİN KONUSU

2013'de Star TV'de yayınlanan dizide mutlu bir evlilik yaşayan Ali ve Melek Halaskar çiftinin bir gece Melek'in bir cinayetle suçlanarak hapse girmesiyle altüst olması ve kocası tarafından hapishaneden kaçırılmasını konu alındı.

Dizinin senaryosu bir ABD yapımı olan the next three days sinema filminden alınarak Kerem Deren ve Pınar Bulut tarafından düzenlendi. İlk beş bölüm boyunca yönetmen koltuğunda Serdar Işık oturdu. Ancak Kerem Deren'in, Işık'ın senaryoyu ekrana istendiği gibi yansıtamadığını belirtmesi üzerine yönetmenlik pozisyonuna Ali Bilgin getirildi.

30 bölüm planan dizinin 25 bölümü yayınlandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız