birgün

18° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 09.06.2021 22:29

Oyunculardan yeni Leyla ile Mecnun paylaşımları

Leyla ile Mecnun'un yeniden çekimleri öncesi oyunculardan art arda paylaşımlar geldi. Dizi provasına giden Ali Atay, Cengiz Bozkurt ve Serkan Keskin sosyal medya hesaplarından fotoğraflar paylaştı.

Oyunculardan yeni Leyla ile Mecnun paylaşımları

Exxen'de yeniden yayına girecek olan fenomen dizi Leyla ile Mecnun için oyunculardan art arda paylaşımlar geldi.

Oyuncu ve yönetmen Ali Atay, yeniden çekilen Leyla ile Mecnun dizisine ilişkin fotoğraf paylaşarak ''Fiko’m mecnuna yetişti. #LeylaileMecnunEXXENde #leylailemecnunyeniden'' ifadelerini kullandı.

Oyuncu Cengiz Bozkurt da fotoğraf çekimlerine giderken vapurdan bir fotoğrafını paylaşıp "Günaydın, döndük foto çekimi için ama zaman içinde özel harekatçıya evrilmiş gibiyim. Bu saatten sonra benden baggal olur mu bi baksınlar bakalım!.." dedi.

Oyuncu Serkan Keskin de İsmail Abi karakterinin renkli ceketini giydiği bir fotoğrafın üzerine 'Hooooop' yazarak Instagram hesabından paylaştı.

Dizinin çekimlerinin yakında başlaması planlanıyor.

Oyuncuların paylaşımları şöyle:

oyunculardan-yeni-leyla-ile-mecnun-paylasimlari-885917-1.oyunculardan-yeni-leyla-ile-mecnun-paylasimlari-885918-1.oyunculardan-yeni-leyla-ile-mecnun-paylasimlari-885919-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol