birgün

16° AÇIK

Ozan Güven, Babil dizisinin kadrosundan çıkarılabilir

Sevgilisi Deniz Bulutsuz'a şiddet uyguladığı gerekçesiyle hakkında dava açılan Ozan Güven'in Babil kadrosundan çıkarıldığı iddia edildi.

GÜNCEL 11.08.2020 10:22
Ozan Güven, Babil dizisinin kadrosundan çıkarılabilir
Abone Ol google-news

Partneri Deniz Bulutsuz'un şiddet gördüğü gerekçesiyle hakkında suç duyurusunda bulunduğu Ozan Güven ile ilgili yeni bir haber dolaşıma girdi.

Güven'in başrollerinden biri olduğu 'Babil' dizisinin, önümüzdeki hafta yeni sezon için çekimlere başlaması planlanıyor. Haberlere göre Güven, dizinin kadrosundan çıkarıldı. Ancak Güven'in dizide yer alıp almayacağı henüz kesinleşmiş değil.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; yapım şirketi savcılığın dava açmasının ardından Ay Yapım'ın gelecek kamuoyu ve reklam veren baskısı nedeniyle Güven'le yola devam etmeme kararı aldığı konuşuluyor.

Ozan Güven'in ise, "Ben Deniz Bulutsuz'a tek bir tokat bile atmadım. Haklılığım yargı sürecinde ispatlanacak. Yargı kararı beklensin" diyerek, anlaşması nedeniyle Babil'e devam etmek istediği ve yapım şirketinin de bu konuda arkasında durmasını beklediği öğrenildi.

Yapım şirketinin Ozan Güven'e anlaşmanın cezai şartlarının bedelini ödemesi ya da ünlü oyuncuyla yola devam etmesi bekleniyor. Öte yandan Ozan Güven şiddet iddiasıyla ocak 2021'de hakim karşısına çıkacak.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun