birgün

21° AÇIK

Özel, Erdoğan'a sordu: Suudi ajansının paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın?

CHP'li Özel, AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman’ı Ankara Esenboğa Havalimanı’nda uçağına kadar uğurladığını gösteren fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaştı. Özel, "Selman'ı Esenboğa Havalimanı'na kadar uğurlamış. Soru şu; Suudi Ajansı'nın paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın Erdoğan?" diye sordu.

GÜNCEL 23.06.2022 19:53
Özel, Erdoğan'a sordu: Suudi ajansının paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın?
Abone Ol google-news

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Suudi Arabistan Veliaht Prensi Selman’ı Ankara Esenboğa Havalimanı’nda uçağına kadar uğurladığını gösteren fotoğrafları paylaştı.

Özel, "Erdoğan, Veliaht Prens Selman'ı Esenboğa Havalimanı'na kadar uğurlamış. Soru şu; Suudi Ajansı'nın paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın Erdoğan" dedi.

Özel, paylaşımında, "Tayyip Erdoğan, evladına sarılmadığı gibi sarıldığı Veliaht Prens Selman'ı Esenboğa Havalimanı'na kadar uğurlamış. Soru şu; Suudi Ajansı'nın paylaştığı bu fotoğrafları sen niye paylaşmadın Erdoğan? İzahı güç, tepki çekecek mahsurlu bir işin içinde olduğunu gizleyemezsin" ifadelerini kullandı.

Erdoğan, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed Bin Selman Bin Abdülaziz El Suud’u dün Beştepe’de ağırlamıştı.

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol