birgün

8° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

KÜLTÜR SANAT 16.02.2020 14:22

Parasite dizi oluyor

HBO yapım şirketi, Oscar 2020'de ödülleri toplayan Güney Kore yapımı Parasite filmini dizi yapmaya hazırlanıyor. Dizinin başrolleri için Mark Ruffalo ve Tilda Swinton'ın adı geçiyor

Parasite dizi oluyor

2019 yılı Güney Kore filmi 'Parasite', televizyon ekranlarına dizi olarak adım atmak üzere. Oscar ve Altın Küre olmak üzere ödülden ödüle koşan film'in, dizi versiyonu da şimdiden merak konusu.

Dizi, Amerika'nın önde gelen kanallarından biri olan HBO'da yayınlanacak. Dizinin yapımcılığını ise Bong Joon-ho ve Adam McKay üstlenecek. Dizinin trailer'ı veya çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Parasite dizisinin, filmin devamı mı yoksa tamamen farklı bir içerikte mi olacağı ise henüz belli değil. Merak edilen konulardan biri ise; 'Hulk' karakteriyle tanıdığımız Mark Ruffalo'nun başrolde olup olmayacağı.

Diğer bir başrol adayı ise 'Avengers: Endgame' filminden tanınan Tilda Swinton.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız