birgün

6° AZ BULUTLU

GÜNCEL 28.08.2018 15:04

Parkta oynayan çocuklara ateş açan zanlı tutuklandı

Parkta oynayan çocuklara ateş açan zanlı tutuklandı

İstanbul Pendik'te, bayramın 1'inci gününde, parkta oynayan çocuklara 'gürültü yaptıkları' bahanesiyle ateş açan ve bir çocuğun yaralanmasına sebep olan zanlı, tekrar gözaltına alındı. Zanlı tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Mahkeme, zanlının tutuklanmasına karar verdi.

Parktaki çocuklara ateş açan ve bir çocuğu vurduktan sonra gözaltına alınıp polis merkezine götürülen B.B., ifadesi alındıktan sonra savcılık talimatıyla serbest bırakılmıştı.

Zanlının bugün tekrar gözaltına alındığı, evinde ve işyerinde detaylı arama yapıldığı bildirildi. Gözaltına alınan zanlı, tutuklama talebiyle mahkemeye sevk edildi. Mahkeme, zanlının tutuklanmasına karar verdi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız