birgün

2° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 19.01.2021 12:13

Peaky Blinders, 6. sezonla birlikte ekranlara veda edecek

Peaky Blinders dizisinde 6. sezon için çekimler başladı. 6. sezon aynı zamanda dizinin final sezonu olacak. Dizinin senaristliğini yapan Steven Knight, dizinin son sezonunun şu ana kadar yayınlanan tüm bölümlerden daha iyi olacağını söyledi.

Peaky Blinders, 6. sezonla birlikte ekranlara veda edecek

İngiliz draması Peaky Blinders 6. sezon çekimleri başladı. Sevilen dizi 6. sezonla birlikte ekranlara veda edecek.

2013 yılında başlayan ve özellikle ilk sezonları ile büyük kitlelere ulaşan ve başarısını kanıtlayan İngiliz dönem dizisi Peaky Blinders'ın sevenleri için üzücü bir haber paylaşıldı.

Dizinin senaristliğini yapan Steven Knight, resmi internet sitesinden açıklama yaparak dizinin altıncı sezonunun son sezonu olacağını söyledi.

Tüm hayranlara teşekkür eden Steven Knight, ayrıca altıncı sezon için çalışmalara başlandığını da açıkladı.

Knight, hikayenin başka bir şekilde devam edeceğini ve evrenin yaşamaya devam edeceğini söyledi ve dizinin son sezonunun şu ana kadar yayınlanan tüm bölümlerden daha iyi olacağını ifade etti.

Peaky Blinders 6. sezonun yayın tarihi henüz belirsizliğini koruyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol