birgün

8° PARÇALI BULUTLU

KÜLTÜR SANAT 22.11.2021 17:10

Peaky Blinders'ın 6. sezonunun çıkış tarihi belli oldu

Peaky Blinders’ın final sezonunun yayınlanacağı tarih belli oldu. Popüler dizinin final sezonu olan 6. sezon 2022 yılında yayımlanacak.

Peaky Blinders'ın 6. sezonunun çıkış tarihi belli oldu

Dünyanın en beğenilen dizileri arasına giren Peaky Blinders’ın yeni sezonuna ilişkin bir video yayımlandı. Yayımlanan video ile birlikte final sezonun ne zaman yayımlanacağı açıklandı.

Peaky Blinders'ın resmi Twitter hesabı üzerinden paylaşılan videoya göre dizinin final sezonu 2022 yılında yayımlanacak.

Paylaşılan videoda Thomas Shelby isimli karakteri görüyoruz. Sadece 10 saniye süren video, yeni sezonu bekleyen izleyicileri önemli ölçüde heyecanlandırdı.

Video kısa süre içerisinde oldukça yoğun bir ilgi ile karşı karşıya kaldı; 1,3 milyon görüntülenme sayısına ulaştı, 48 binden fazla beğeni alan video 13 binden fazla retweet edildi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol