birgün

28° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 23.10.2019 17:17

Penguen Kitabevi 4. şubesini Kadıköy Belediye Başkanı açıyor

Penguen Kitabevi 4. şubesini Kadıköy Belediye Başkanı açıyor

Penguen Kitabevi'nin dördüncü şubesi Bağdat Caddesi'nde açılacak. Açılış, 27 Ekim Pazar günü, saat 14.00’te, Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ve kitapseverlerin katılımıyla gerçekleşecek.

İlk şubesini, 1996'da Kadıköy'de açan Penguen Kitabevi, bu defa, iki katlı bir alanda kitapseverlere hizmet verecek. Gebze, Maltepe ve Bahariye Caddesi / Kadıköy’den sonra Bağdat Caddesi’nde hayata geçireceği bu kitabeviyle de
alternatif bir soluk getirmeyi hedefleyen Penguen Kitabevi, Anadolu Yakası’nın “en büyük kitabevleri"nden biri olmaya aday…

30 bin çeşidin bulunduğu tüm kategorilerde geniş kitap seçkisiyle ve o kitapları sakince inceleyip keşfettirecek
kafesiyle kitapseverlerin yine ilk adreslerinden biri olacak Penguen Kitabevi’nde kesinleşen imza günleri ve söyleşilerin programı şöyle:

15 Kasım – Barış Muslu
16 Kasım - Ege Soley
7 Aralık – Ahmet Ümit

Adres: Caddebostan Mah. Bağdat Cad. No: 330 / E Kadıköy – İst.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız