birgün

10° PARÇALI AZ BULUTLU

Power Rangers oyuncusu Jason David Frank hayatını kaybetti

1990’lı yıllarda yayınlanan "Power Rangers" serisinde Green Ranger karakterini canlandıran oyuncu Jason David Frank hayatını kaybetti.

KÜLTÜR SANAT 21.11.2022 12:34
Power Rangers oyuncusu Jason David Frank hayatını kaybetti
Abone Ol google-news

1993 ve 1996 yılları arasında büyük bir hayran kitlesi kazanan orijinal Mighty Morphin Power Rangers serisinde Green Ranger karakterini canlandıran Jason David Frank 49 yaşında hayatını kaybetti.

NTV'nin aktarımına göre Frank'in temsilcisi, "Böylesine harika bir insanın kaybıyla yüzleştiğimiz bu korkunç dönemde lütfen ailesinin ve arkadaşlarının mahremiyetine saygı gösterin” ifadelerini kullandı. Teksas’ta hayatını kaybeden oyuncunun ölüm nedeni açıklanmadı.

Frank son olarak Legend of the White Dragon adlı yapımda rol almıştı.

Oyuncunun Power Rangers dizisinden rol arkadaşı Walter E. Jones sosyal medya hesabında “İnanamıyorum... Özel ailemizin bir üyesini kaybettiğimiz için çok üzgünüm” dedi.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol