birgün

8° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

DÜNYA 13.02.2019 16:53

Prens Selman Kabe’nin üstüne çıktı

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın genişletme çalışmalarını denetlemek için girdiği Mescid-i Haram’da, Kabe’nin üzerine çıktığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı. Veliaht Prens, Hacerü’l-esved taşını öptükten sonra Kabe’nin içine girdi; ardından yanındakilerle beraber Kabe’nin üzerine çıktı. O anlar ise Mescid-i Haram’da bulunanlarca kaydedildi.

Prens Selman Kabe’nin üstüne çıktı

Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın genişletme çalışmalarını denetlemek için girdiği Mescid-i Haram’da, Kabe’nin üzerine çıktığı görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.

Veliaht Prens, Hacerü’l-esved taşını öptükten sonra Kabe’nin içine girdi; ardından yanındakilerle beraber Kabe’nin üzerine çıktı. O anlar ise Mescid-i Haram’da bulunanlarca kaydedildi.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız