birgün

18° AÇIK

KÜLTÜR SANAT 23.09.2020 15:46

Prison Break 6. sezon geliyor

Uzun zamandır akıbeti merak edilen Prison Break 6. sezonu ile ilgili müjdeyi, dizinin başrol oyuncusu Dominic Purcell verdi.

Prison Break 6. sezon geliyor

Prison Break, ilk olarak 2005 ve 2009 yılları arasında FOX kanalında toplamda 4 sezon olacak şekilde yayınlandı. Özellikle ilk iki sezonuyla çok beğenilen yapım 2017 yılında, 4 Nisan ve 30 Mayıs tarihleri ​​arasında yayınlanan ve dokuz bölümden oluşan 5. sezonuyla yeniden ekranlara geldi.

Dizi dünyasının efsanelerinden olan Prison Break'in 6. sezonunun olup olmayacağı çok merak ediliyordu.

Dizide tutuklu Lincoln Burrows'u canlandıran Dominic Purcell, Instagram hesabından yaptığı bir paylaşımla Prison Break 6. sezonunun olacağını doğruladı. Purcell şifreli paylaşımında şunları yazdı:

*"Söylenti 1. Ben yaşlıyım. Evet, 50 yaşındayım...
Söylenti 2. Kelim. Hayır, kel değilim saçım var, insanlar tıraş etmemi istiyor.
Üçüncü söylenti, 6. sezon olacak. Evet...
söylenti. İnsanlardan hoşlanıyor muyum? Hayır. Kitlesel olarak değil. Kesinlikle hayır." *

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız