birgün

16° AZ BULUTLU

R.E.M.'in 'Losing My Religion' şarkısı 1 milyar izlenmeye ulaştı

Dünyaca ünlü müzik grubu R.E.M.'in 'Losing My Religion' isimli şarkısı 1 milyar izlenmeye ulaştı.

KÜLTÜR SANAT 23.09.2022 15:26
R.E.M.'in 'Losing My Religion' şarkısı 1 milyar izlenmeye ulaştı
Abone Ol google-news

Dünyaca ünlü müzik grubu R.E.M.'in 90’lı yılların ikonik şarkılarından 'Losing My Religion' isimli şarkısı 1 milyar izlenme sayısına ulaşan videolar arasına girdi.

NTV'de yer alan habere göre 2022 yılında tüm dünyada günde ortalama 300 bin izlenme alan klip, Youtube’a 2011 yılında yüklendi ve geçtiğimiz hafta 1 milyar izlenme rakamına ulaştı.

1 milyar izlenme sınırını aşan diğer dönem şarkıları arasında “November Rain” (Guns N’ Roses), “Smells Like Teen Spirit” (Nirvana), “Zombie” (Cranberries), “I Will Always Love You” (Whitney Houston) ve “Barbie Girl (Aqua) gibi parçalar bulunuyor.

“Losing My Religion” ile 2 Grammy ödülü kazanan müzik grubu, 2011 yılında dağılmış ve bir daha bir araya gelmeyeceklerini duyurmuştu.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol