birgün

17° AÇIK

GÜNCEL 11.06.2019 15:38

‘Rantsal dönüşüm ve kent’ paneli 17 Mayıs’ta Beşiktaş’ta

‘Rantsal dönüşüm ve kent’ başlıklı panel 17 Haziran Pazartesi günü Beşiktaş’ta düzenlenecek. Etkinlikte Mimar Sinan Üniversitesi’nden Prof. Dr. Şükrü Aslan ile gazetemiz muhabirlerinden Uğur Şahin bir konuşma yapacak. Panelde, Sulukule, 1 Mayıs, Kirazlıtepe, Başıbüyük ve Tarlabaşı’nda yaşanan süreçler ele alınacak. 17 Haziran pazartesi günü saat 18.00’de başlayacak panel, Beşiktaş’taki Renkli Limon Kafe’de gerçekleştirilecek. Renkli Limon […]

‘Rantsal dönüşüm ve kent’ paneli 17 Mayıs’ta Beşiktaş’ta

‘Rantsal dönüşüm ve kent’ başlıklı panel 17 Haziran Pazartesi günü Beşiktaş’ta düzenlenecek. Etkinlikte Mimar Sinan Üniversitesi’nden Prof. Dr. Şükrü Aslan ile gazetemiz muhabirlerinden Uğur Şahin bir konuşma yapacak.

Panelde, Sulukule, 1 Mayıs, Kirazlıtepe, Başıbüyük ve Tarlabaşı’nda yaşanan süreçler ele alınacak.

17 Haziran pazartesi günü saat 18.00’de başlayacak panel, Beşiktaş’taki Renkli Limon Kafe’de gerçekleştirilecek.

Renkli Limon Kafe Adres: Sinan paşa mah. Ihlamurdere cad. Alabeyli sok. no:20 Beşiktaş/ İstanbul

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız