birgün

22° AZ BULUTLU

GÜNCEL 13.03.2021 14:55

Rapçi Burry Soprano, cezaevine gönderildi

'Uyuşturucu madde kullanımını özendirme suçundan' hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan rapçi Burak Aydoğduoğlu, Silivri'de tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Rapçi Burry Soprano, cezaevine gönderildi

İstanbul Silivri'de hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve ve "Burry Soprano" lakabıyla tanınan rapçi Burak Aydoğduoğlu bir otelde yakalandı.

Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'uyuşturucu madde kullanımını özendirme suçundan' hakkında 4 yıl 2 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan rapçi Burak Aydoğduoğlu'nun, 12 Mart'ta Selimpaşa Merkez Mahallesi'nde bulunan bir otele giriş yaptığını belirledi.

Burak Aydoğduoğlu, polis ekiplerince bulunduğu otelde gözaltına alındı.

Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Aydoğduoğlu, cezaevine gönderildi.

Kaynak: AA / DHA

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol