birgün

16° AÇIK

DÜNYA 31.07.2020 19:25

Rapçi Post Malone: Birçok kez UFO gördüm

Rapçi Post Malone, tanımlanamayan uçan cisimler gördüğünü söyledi.

Rapçi Post Malone: Birçok kez UFO gördüm

Amerikalı rapçi Post Malone, birçok kez UFO gördüğünü iddia etti.

Independent’ta yer alan habere göre, Rockstar şarkısını seslendiren sanatçı, Joe Rogan Experience adlı podcast yayınında, hayatı boyunca birçok kez yakın temasa maruz kaldığını anlattı. Malone, "Bir tane gördüm" dedi.

Malone, şöyle konuştu:

Muhtemelen 16 yaşındaydım. New York'un dışındaydım ve orada öylece duruyordu. Teyzemle eniştem çok katıydı. Akşam 10 gibi yatağa gitmek zorunda kaldığımız sert bir zaman kuralı uygulanırdı. Kuzenimle pencereden dışarı bakıyordum, orada öylece duran bir ışık belirdi ve gitti. Bunu açıklayamazsınız.

Rap'çi, daha yakın zamanda Utah ve Kaliforniya'da da bu tür temaslara şahit olduğunu öne sürdü.

Gözlerinin önünde şekil değiştiren görüntüyü tarif eden Malone, "Size kaç kere gördüğümü söyleyemem çünkü Tarzana'da yaşıyordum, bir balkon vardı ve biraz klişe gibi gelebilir ama klasik bir güç alanı gibi görünüyordu. Dairesel şekilde bir kubbe gibiydi. Dahası, 'Bunu benden başka kimse nasıl görmedi?' diye düşündüm. Ama orada benimle birlikte 4 kişi daha vardı, onlar da gördü” ifadelerini kullandı.

Post Malone en çok White Iverson, Congratulations ve Circles adlı şarkılarıyla tanınıyor.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol