birgün

30° AÇIK

DÜNYA 31.07.2020 19:25

Rapçi Post Malone: Birçok kez UFO gördüm

Rapçi Post Malone, tanımlanamayan uçan cisimler gördüğünü söyledi.

Rapçi Post Malone: Birçok kez UFO gördüm

Amerikalı rapçi Post Malone, birçok kez UFO gördüğünü iddia etti.

Independent’ta yer alan habere göre, Rockstar şarkısını seslendiren sanatçı, Joe Rogan Experience adlı podcast yayınında, hayatı boyunca birçok kez yakın temasa maruz kaldığını anlattı. Malone, "Bir tane gördüm" dedi.

Malone, şöyle konuştu:

Muhtemelen 16 yaşındaydım. New York'un dışındaydım ve orada öylece duruyordu. Teyzemle eniştem çok katıydı. Akşam 10 gibi yatağa gitmek zorunda kaldığımız sert bir zaman kuralı uygulanırdı. Kuzenimle pencereden dışarı bakıyordum, orada öylece duran bir ışık belirdi ve gitti. Bunu açıklayamazsınız.

Rap'çi, daha yakın zamanda Utah ve Kaliforniya'da da bu tür temaslara şahit olduğunu öne sürdü.

Gözlerinin önünde şekil değiştiren görüntüyü tarif eden Malone, "Size kaç kere gördüğümü söyleyemem çünkü Tarzana'da yaşıyordum, bir balkon vardı ve biraz klişe gibi gelebilir ama klasik bir güç alanı gibi görünüyordu. Dairesel şekilde bir kubbe gibiydi. Dahası, 'Bunu benden başka kimse nasıl görmedi?' diye düşündüm. Ama orada benimle birlikte 4 kişi daha vardı, onlar da gördü” ifadelerini kullandı.

Post Malone en çok White Iverson, Congratulations ve Circles adlı şarkılarıyla tanınıyor.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız