birgün

13° KISA SÜRELİ HAFİF YOĞUNLUKLU YAĞMUR

KÜLTÜR SANAT 02.08.2021 14:14

Rapçi Şehinşah'tan 'Erdoğan' göndermesi: Konserde çay fırlattı

Rapçi Şehinşah, Marmaris'te halka otobüs üzerinden çay fırlatan AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a göndermede bulundu. Şehinşah, dinleyicilerine çay fırlattı.

Rapçi Şehinşah'tan 'Erdoğan' göndermesi: Konserde çay fırlattı

Gerçek adı Ufuk Yıkılmaz olan ve daha önce ‘Cumhurbaşkanına hakaret’ten gözaltına alınan rap müzik sanatçısı Şehinşah, konserde dinleyicilerine “Bir sürprizim var, umarım beğenirsiniz” dedi. Şehinşah, AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a göndermede bulunarak dinleyicilerine çay fırlattı.

AKP'li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde Marmaris'e gitmişti. Erdoğan, Marmaris'te yangın felaketi sürerken, halka otobüs üzerinden çay fırlatmıştı.

Rapçi Şehinşah, konserde Erdoğan'a göndermede bulundu.

Dinleyicilerine “Bir sürprizim var, umarım beğenirsiniz” diyen Şehinşah, çay fırlattı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol