birgün

30° AZ BULUTLU

SPOR 15.05.2020 11:36

Razvan Lucescu'dan Fenerbahçe iddialarına net cevap

Fenerbahçe'nin daha önce teklifte bulunduğu iddia edilen Rumen Teknik Direktör Razvan Lucescu, Al Hilal sözleşmesi olduğunu ve sarı-lacivertli kulübün teklifiyle ilgilenmediğini söyledi

Razvan Lucescu'dan Fenerbahçe iddialarına net cevap


Fenerbahçe, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın ayrılmasının ardından birçok teknik direktör ile irtibata geçti ve bu isimlerden birinin Razvan Lucescu olduğu iddia edildi.

Dün Romanya'da bir spor programında evinden bağlanarak soruları yanıtlayan Rumen Teknik Direktör Razvan Lucescu, Fenerbahçe'nin başına geçeceği sorularına da cevap verdi.

Tamamen kariyerine odaklandığını belirten Lucescu, "2021 yılına kadar sözleşmem var ve başka takımla ilgilenmiyorum. Kendimi çok iyi hissediyorum, kariyerimin en önemli başarısını yaşadım ve Asya Şampiyonlar Ligi'ni kazandım. Ligde ilk sıradayız ve kupada yarı finaldeyiz. Düşüncem sözleşmemi tamamlamak" diye konuştu.

FENERBAHÇE'NİN TEKNİK DİREKTÖR ADAYLARI

Fenerbahçe’nin yeni teknik direktörünün kim olacağı konusunda çalışmalar tüm hızıyla sürüyor. Sarı-lacivertlilerin gündeminde iki güçlü aday var: Erol Bulut ve Nenad Bjelica.

YÖNETİCİLER EROL BULUT'U İSTİYOR

razvan-lucescu-dan-fenerbahce-iddialarina-net-yanit-731791-1.

Sözcü'den Sercan Hamzaoğlu'nun haberine göre, yöneticilerin büyük çoğunluğu Bulut'un göreve gelmesini istiyor. Deneyimli hocayla TL üzerinden sözleşme imzalanmasının kulüp için büyük bir avantaj olduğu belirtildi.

Başkan Yardımcısı Erol Bilecik'in ofisinde gerçekleşen toplantıda, “Erol Bulut ligimizi yakından tanıyor ve başarıya aç bir teknik direktör” görüşünde birleşildi.

BJELİCA'YLA GÖRÜŞMELER SÜRÜYOR

razvan-lucescu-dan-fenerbahce-iddialarina-net-yanit-731790-1.

Hırvat teknik direktör Nenad Bjelica'yla da görüşmeler sürüyor. Hırvat teknik direktörün maliyeti her ne kadar yüksek gözükse de Başkan Koç, yabancı bir hoca seçeneğine sıcak bakıyor. Öte yandan Bjelica, Hırvat basınına şunları söyledi:

“İlk iki görüşme daha bilgilendiriciydi, son görüşmemizde tüm şartları konuştuk. Başkan Ali Koç, Türkiye'nin en güçlü insanlarından birisi. Finansal konular üzerinde görüşmelerimiz devam ediyor. Henüz kesin bir anlaşma yok.”

AVCI’YA İKİNCİ VETO

razvan-lucescu-dan-fenerbahce-iddialarina-net-yanit-731798-1.

Bilecik’in ofisinde yapılan zirvede Abdullah Avcı ismi yine gündeme geldi. Fenerbahçe yönetimi, deneyimli hocanın Beşiktaş'ta yaşadığı başarısız döneme dikkat çekerek ikinci kez Avcı'nın adını seçeneklerden kaldırdı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız