birgün

24° AZ BULUTLU

SPOR 21.09.2019 10:23

Real Madrid'de Zidane'ın yerine 3 aday belirlendi

Real Madrid'de Zidane'ın yerine 3 aday belirlendi

Şampiyonlar Ligi A Grubu'ndaki ilk maçında PSG'ye deplasmanda 3-0 mağlup olan Real Madrid'de sular durulmuyor.

İspanyol basınından Marca'da yer alan habere göre, kötü gidişattan memnun olmayan yönetim teknik direktör Zinedine Zidane'ın yerine şimdiden 3 aday belirledi.

RAUL GÜNDEME GELDİ

Habere göre eflatun-beyazlılar, Juventus'un eski hocası Massimiliano Allegri, Real Madrid'i de bir dönem çalıştıran Jose Mourinho ve kulübün efsane golcülerinden Raul'ü gündemine aldı.

80 MİLYON AVRO TAZMİNAT

Medyada çıkan haberlere göre Zidane'ın tazminatı dudak uçuklatacak cinsten. Yönetimin, Fransız hocanın görevine son vermesi halinde 80 milyon avro tazminat ödemek zorunda kalacağı ifade edildi.

MOURİNHO'DAN AÇIKLAMA

Son olarak Manchester United'ı çalıştıran Jose Mourinho, eski takımı Real Madrid'le adının anılması üzerine açıklama yaptı. Portekizli çalıştırıcı, "İsmimin böyle şeylerde çıkmasını sevmiyorum. Real Madrid'in zaten bir teknik direktörü var. Teknik direktörü olan bir takımı çalıştıramazsın" ifadelerini kullandı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol