birgün

24° AÇIK

SPOR 21.09.2019 10:23

Real Madrid'de Zidane'ın yerine 3 aday belirlendi

Real Madrid'de Zidane'ın yerine 3 aday belirlendi

Şampiyonlar Ligi A Grubu'ndaki ilk maçında PSG'ye deplasmanda 3-0 mağlup olan Real Madrid'de sular durulmuyor.

İspanyol basınından Marca'da yer alan habere göre, kötü gidişattan memnun olmayan yönetim teknik direktör Zinedine Zidane'ın yerine şimdiden 3 aday belirledi.

RAUL GÜNDEME GELDİ

Habere göre eflatun-beyazlılar, Juventus'un eski hocası Massimiliano Allegri, Real Madrid'i de bir dönem çalıştıran Jose Mourinho ve kulübün efsane golcülerinden Raul'ü gündemine aldı.

80 MİLYON AVRO TAZMİNAT

Medyada çıkan haberlere göre Zidane'ın tazminatı dudak uçuklatacak cinsten. Yönetimin, Fransız hocanın görevine son vermesi halinde 80 milyon avro tazminat ödemek zorunda kalacağı ifade edildi.

MOURİNHO'DAN AÇIKLAMA

Son olarak Manchester United'ı çalıştıran Jose Mourinho, eski takımı Real Madrid'le adının anılması üzerine açıklama yaptı. Portekizli çalıştırıcı, "İsmimin böyle şeylerde çıkmasını sevmiyorum. Real Madrid'in zaten bir teknik direktörü var. Teknik direktörü olan bir takımı çalıştıramazsın" ifadelerini kullandı.

Bir Çağrımız Var
Az önce okuduğunuz haber, bağımsız bir medya organı tarafından size sunuldu.
Bağımsız gazetecilik; sermayeye karşı halkı, sömürüye karşı emeği, eşitsizliğe karşı adaleti, savaşlara karşı barışı, piyasacılığa karşı temel hakları, talana karşı doğayı, erkek şiddetine karşı kadınları, istismara karşı çocukları savunmanın olmazsa olmaz koşuludur.
Siz de gerçeğin sesini yükseltmek adına sorumluluk almak istiyorsanız, sadece birkaç dakikanızı ayırarak BirGün’e abone olabilir ve ‘#BirGünBenim’ diyebilirsiniz.
Şimdiden sonsuz teşekkürler…
BirGün bizim; hepimizin.
Tıklayınız