birgün

16° HAFİF YAĞMUR

SPOR 25.05.2021 16:21

"Rebrov, Fenerbahçe ile görüşüyor" iddiası

Fenerbahçe'nin, Ferencvaros Teknik Direktörü Sergiy Rebrov ile görüşmeler yaptığı iddia edildi. Rebrov, futbolculuk kariyerinde Fenerbahçe forması da giymişti.

"Rebrov, Fenerbahçe ile görüşüyor" iddiası

Fenerbahçe'de yeni sezonda takımı kimin çalıştıracağı ile ilgili farklı senaryolar ve haberler gelmeye devam ediyor.

Fenerbahçe'de dün Emre Belözoğlu'nun futbolcularla birlikte kulüp binasına giderek başkan Ali Koç'la görüşme yaptığı ileri sürüldü.

Bir iddia da Ukrayna basınından geldi.

NTV Spor'un Football24TV'den aktardığı habere göre, Ferencvaros Teknik Direktörü Sergiy Rebrov, Fenerbahçe ile görüşmeler yapıyor.

Haberde, Rebrov'un Ferencvaros yönetiminde yer alan bazı isimlerle yaşadığı anlaşmazlıklar sebebiyle ayrılmak istediği ifade edildi.

Sergiy Rebrov, 2002-2004 yılları arasında Fenerbahçe'de 38 maç oynamış ve 4 gol atmıştı.

Macaristan'da Ferencvaros'u üst üste 3. kez şampiyon yapan Rebrov, daha önce ülkesi Ukrayna'da Dinamo Kiev ile 2014-16 arasında 5 kupa kaldırmıştı.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol