birgün

25° AZ BULUTLU

GÜNCEL 15.06.2021 17:09

Rektörden Ülkü Ocakları'na ziyaret!

Pamukkale Üniversitesi Rektörü, Denizli Ülkü Ocakları Başkanlığını ziyaret etti. Ziyaretin fotoğrafları üniversitenin sosyal medya hesaplarında paylaşıldı.

Rektörden Ülkü Ocakları'na ziyaret!

Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, MHP'nin gençlik teşkilatı Ülkü Ocakları’nın Denizli'deki başkanlığını ziyaret etti.

9 Haziran'da yapılan ziyaretin fotoğrafları Denizli Ülkü Ocakları Başkanı Murat Aydınlı'nın yanı sıra, üniversitenin resmi Twitter hesabından da paylaşıldı.

Fotoğraflarda rektör ve diğer üniversite yöneticileri ile ülkü ocağı yöneticilerinin birbirlerine hediye takdim ettikleri görülüyor.

Ziyarete ilişkin üniversitenin hesabından yapılan açıklamada "Rektörümüz Prof. Dr. Ahmet Kutluhan, Üniversite Yönetimimiz ile birlikte Denizli Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı İl Başkanı Sn. Murat Aydınlı'ya ziyarette bulundu" ifadeleri kullanıldı.

rektorden-ulku-ocaklari-na-ziyaret-888054-1.

rektorden-ulku-ocaklari-na-ziyaret-888055-1.

Neden BirGün?

Bağımsız bir gazete olarak amacımız, insanlara hakikati ulaştırarak ülkede gerçek bir demokrasi ve özgürlük ortamının yeşermesine katkı sunmak. Bu nedenle abonelikten elde ettiğimiz geliri, daha iyi bir gazeteciliği hayata geçirmek, okurlarımızın daha nitelikli ve güvenilir bir zemin üzerinden bilgiyle buluşmasını sağlamak için kullanıyoruz. Çünkü banka hesabını şişirmek zorunda olduğumuz bir patronumuz yok; iyi ki de yok.

Bundan sonra da yolumuza aynı sorumluluk bilinciyle devam edeceğiz.

Bu yolculukta bize katılmak ve bir gün habersiz kalmamak için
Bugün BirGün’e Abone Ol.

BirGün; seninle güçlü, seninle özgür!

BirGün’e Destek Ol