birgün

25° PARÇALI BULUTLU

Remziye Tüysüz'ün ölümüyle ilgili gözaltına alınan 3 kişi adliyeye sevk edildi

İzmir'in Bornova ilçesinde çocuklarını görmek için gittiği boşandığı erkeğin evinde boğulmuş ve battaniyeye sarılmış halde ölü bulunan Remziye Tüysüz cinayetiyle ilgili gözaltına alınan şüphelilerden 3'ü adliyeye sevk edildi. Tüysüz'ün boşandığı Yalçın P. cinayeti işlediğini itiraf etmiş, ailenin diğer üyeleri de olayla ilgili gözaltına alınmıştı.

KADIN 15.04.2022 16:20
Remziye Tüysüz'ün ölümüyle ilgili gözaltına alınan 3 kişi adliyeye sevk edildi
Abone Ol google-news

Boşandığı erkek ile birlikte kalan 2 çocuğunu görmek için Konya'dan İzmir'e gelen Remziye Tüysüz'ün öldürülmesiyle ilgili yürütülen soruşturmada gözaltına alınan 3 kişi adliyeye sevk edilidi.

13 Nisan günü akşam saatlerinde Bornova'da meydana gelen olaya göre, iki çocuğunu görmek için Konya'dan İzmir'e gelen Remziye Tüysüz (22), boşandığı Yalçın P. tarafından boğularak öldürülmüş, ardından cansız bedeni battaniyeye sarılı halde bulunmuştu.

Olayla ilgili Yalçın P. ve ailesinden 4 kişi daha polis ekipleri tarafından gözaltına alınmış, Yalçın P. ilk ifadesinde cinayeti kendisinin işlediğini itiraf etmişti.

ŞÜPHELİLER ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Olayla ilgili gözaltına alınan şüphelilerden babaanne Hanım P. ve Yalçın P.'nin küçük kardeşi Furkan P., emniyetteki ifadelerinin ardından salıverildi. Cinayeti işlediğini emniyette itiraf ettiği öğrenilen Yalçın P. ile kardeşi Osman P. ve babası Hanifi P.'nin ise emniyetteki işlemleri tamamlandı. Cinayetle ilgili Yalçın P. ile kardeşi ve babası adliyeye sevk edildi.

Öldürülen kadının boşandığı Yalçın P.’nin ilk ifadesinde suçunu itiraf ettiği belirtilmişti.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

(İHA)

Video haberler için YouTube kanalımıza abone olun

Birgün'e Abone ol